KONST / Skulptur & konsthantverk / Väggskulptur 17342012

nr 1734 2012

Väggskulptur

Sonja Bergman, "Närhet utan ord". Signerad, Stengods, träsockel, 1990-tal. Höjd: ca 14 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 27 oktober 2025
kl 20:22:05

  • Tema
Stengods